کوله بار؛ جریان یافتن کربلای دفاع مقدس در لایه های جامعه

مسئول فرهنگی راهیان نور کشور در قم عنوان کرد:

کوله بار؛ جریان یافتن کربلای دفاع مقدس در لایه های جامعه

مسئول فرهنگی راهیان نور کشور گفت: کوله بار عنوان بار معنوی است که انسان را در مسیر ایثار و شهادت در جامعه همراهی می کند و حماسه کربلا و دفاع مقدس را در لایه های جامعه جاری می نماید.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بسیج از قم، علی رنجبر فردویی گفت: معاونت فرهنگی راهیان نور کشور تحت عنوان " کوله بار" در طول سال و در مناسبتهای گوناگون مربوط به انقلاب و دفاع مقدس، نسبت به تهیه و پخش بسته های فرهنگی در راستای حفظ و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا در کل کشور اقدام می نماید.

وی به عنوان نمونه به اهداء بسته های فرهنگی در برگزاری یادواره شهدا، اعزام کاروان به مرقد امام(ره) و دیگر مناسبتها اشاره نمود.

مسئول فرهنگی شبکه تداوم ارتباط سازمان بسیج مستضعفین و راهیان نور گردشگری کشور، لوح فشرده، نشریات، مجلات و کتب نفیس دفاع مقدس را از اقلام فرهنگی توزیع شده نام برد.

علی رنجبر فردویی همچنین از تعامل معاونت فرهنگی راهیان نور کشور – کوله بار – با شبکه امتداد و نیز بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس جهت همسویی بیشتر در انتقال ارزشهای حماسه دفاع مقدس به متن جامعه خبر داد و گفت: مجموعه کوله بار با استقرار در  اردوگاه ولایت قم آماده ارائه خدمات فرهنگی به رهروان راه شهدا می باشد.

الف- بمانی

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کوله بار؛ جریان یافتن کربلای دفاع مقدس در لایه های جامعه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نظر شما

نظر شما درباره قالب جدید

View Results

Loading ... Loading ...