نخستین همایش استانی خبرنگاران افتخاری بسیج در قم برگزار می شود

به همت روابط عمومی سپاه استان قم؛

نخستین همایش استانی خبرنگاران افتخاری بسیج در قم برگزار می شود

به همت روابط عمومی سپاه علی بن ابی طالب(ع)، نخستین همایش استانی خبرنگاران افتخاری بسیج، هفته آینده در یکی از مجموعه های فرهنگی تفریحی اطراف قم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سپاه استان قم، مدیر روابط عمومی سپاه ضمن اعلام این خبر، در تشریح هدف برگزاری همایش گفت: این همایش به منظور حفظ انسجام و نیز به روز نمودن آموزه های مهارتی خبرنگاران افتخاری بسیج برگزار می گردد.

حسن زارعی هدف دیگر این همایش یک روزه را معرفی و تقدیر از خبرنگاران فعال رسانه در عرصه بسیج نام برد و یادآوری کرد: به همت همین خبرنگاران بسیج، استان قم توانست در تهیه و ارسال اخبار مربوط به راهیان نور رتبه سوم کشوری را کسب نماید.

وی به ظرفیت و توان بالای خبرنگاران بسیج استان اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد چنین همایش هایی بتواند در جهت شناسایی هر چه بیشتر جوانان علاقمند به حضور در عرصه رسانه در سطح نواحی بسیج و استان گام برداشته و آنان را برای فراگیری بیشتر مهارت خبرنگاری بمنظور شناسایی گنج های نهفته انقلاب و دوران دفاع مقدس و نیز پوشش و تولید اخبار ارزشی بسیج آماده سازد.

الف- بمانی

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نخستین همایش استانی خبرنگاران افتخاری بسیج در قم برگزار می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نظر شما

نظر شما درباره قالب جدید

View Results

Loading ... Loading ...