بسیجیان پایگاه شهید بهشتی قم از مقام رفیع ایثار و شهادت تجلیل کردند

با حضور در منزل آزاده و جانباز دفاع مقدس؛

بسیجیان پایگاه شهید بهشتی قم از مقام رفیع ایثار و شهادت تجلیل کردند

بسیجیان پایگاه شهید بهشتی قم با حضور در منزل عباس کلیایی، آزاده و جانباز سرافراز میهن اسلامی، از مقام رفیع ایثار و شهادت تجلیل نمودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، بسیجیان پایگاه دو شهید بهشتی حوزه دو شهید امرالله قربانی در قالب اعضاء شورا و نیز حلقه معرفتی پیشکسوتان با حضور در منزل عباس کلیایی از آزادگان و جانبازان سرافراز، در فضایی معنوی و آکنده از عطر ایثار و شهادت، با آرمانهای امام(ره) و شهدای زنده دفاع مقدس تجدید عهد و پیمان نمودند.

در این دیدار، برادر شهید محمد کلیایی، ضمن تقدیر و تشکر از بسیجیان، با ذکر خاطره ای به بیان رشادتهای رزمندگان اسلام و عشق و ارادت آنان به حضرت امام(ره) و نیز نحوه شهادت برادر شهید خود در عملیات باز پس گیری فاو پرداخت.

عباس کلیایی در ادامه با تاکید بر بیانات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در مورد شجره طیبه بسیج گفت: بسیجیان امروزه باید بصیرت داشته و پیرو مقام عظمای ولایت باشند تا ضمن حفظ دستاوردهای دوران دفاع مقدس که در سایه مجاهدت رزمندگان اسلام و خون شهدا بدست آمده است، در رساندن پیام انقلاب و سرافرازی آن در جهان کوشا باشند.

گفتنی است در این دیدار، حاج مهدی صادقی، مربی حلقه ی پیشکسوتان پایگاه شهید بهشتی به نمایندگی از بسیجیان با اهدای لوح سپاس، قرآن مجید و هدیه ی ویژه به خانواده عباس کلیایی از زحمات و ایثارگری های وی تقدیر نمود. 

 ی – بیدگلی

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بسیجیان پایگاه شهید بهشتی قم از مقام رفیع ایثار و شهادت تجلیل کردند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نظر شما

نظر شما درباره قالب جدید

View Results

Loading ... Loading ...