اردوی زیارتی مشهد اردهال بسیجیان پایگاه شهداء زاویه قم برگزار شد

به منظور کسب فیض حلقه های صالحین از محضر امام زادگان؛

اردوی زیارتی مشهد اردهال بسیجیان پایگاه شهداء زاویه قم برگزار شد

به منظور زیارت امام زادگان مشهد اردهال، اردوی زیارتی تفریحی حلقه های صالحین پایگاه مرکزی شهداء زاویه حوزه شش شهید باهنر قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، در این اردوی یک روزه، بسیجیان ضمن زیارت قبور مطهر حضرت سلطان علی ابن امام محمد باقر(ع) و دیگر امام زادگان منطقه مشهد اردهال، بر سر مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس گرد هم آمده و با برپایی هیئت عزاداری و نیز حلقه معرفتی، یاد و خاطره شهدای بزرگوار را گرامی داشتند.

فرمانده پایگاه شهداء زاویه در این اردو ضمن تشکر از بسیجیان، شورای پایگاه و سرگروههای حلقه های معرفتی صالحین، بر استمرار و گسترش فعالیت حلقه های معرفتی صالحین در این پایگاه تاکید نمود.

رضا رشیدی همچنین با اعلام اینکه این پایگاه با داشتن ۲۰ حلقه معرفتی، بیشترین تعداد حلقه را در سطح پایگاههای بسیج حوزه شش شهید باهنر دارد، انجام اردوهای تفریحی، زیارتی به منظور دعوت به برنامه های بسیج را یکی از راهکارهای این پایگاه در عمل به منویات مقام معظم رهبری در جذب حداکثری نامید.

گفتنی است این اردوی یک روزه با قرائت زیارت آل یاسین در جوار مزار شهدا به پایان رسید.

۱۱۳/ع- آقاسی کرمانی

۱۱۴/ح – نیک نیا

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اردوی زیارتی مشهد اردهال بسیجیان پایگاه شهداء زاویه قم برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نظر شما

نظر شما درباره قالب جدید

View Results

Loading ... Loading ...