مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید آل اسحاق در قم برگزار شد

باحضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع)؛

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید آل اسحاق در قم برگزار شد

با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع)، بسیجیان و نماز گزاران مسجد اباذر، اعضاء شورای حوزه شش شهید باهنرو پایگاه شهید محمد جواد آل اسحاق، مراسم تودیع و معارفه فرمانده این پایگاه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) در این مراسم طی سخنانی به ذکر ویژگی های شجره طیبه بسیج، پرداخت.

مهدی اریسی از جمله این ویژگیها را حضور در تمام لایه های جامعه، در قومیت های گوناگون و رده های سنّی مختلف از زن و مرد نامید و استقامت و پایداری، ولایت مداری، تفکر، اخلاص، خدمتگزاری، مردم داری و داوطلبانه بودن را از ویژگیهای دیگر بسیج، این یادگار ارزشمند امام راحل(ره) ذکر نمود.

وی همچنین بر تلاش بسیجیان در روشن نگهداشتن چراغ انقلاب و ادامه راه شهدا در برنامه های پایگاههای بسیج و نیز توسعه حلقه های صالحین، امر بمعروف و نهی ازمنکر و نیز جذب حداکثری به برنامه های بسیج تاکید نمود.

گفتنی است در پایان این مراسم، روح الله رحیمی تنها به عنوان فرمانده جدید پایگاه منصوب و از زحمات ابوالفضل بمانی در طول دوره فرماندهی پایگاه شهید آل اسحاق تقدیرشد و نامبرده به عنوان مسئول شجره طیبه صالحین حوزه شهید باهنر، معرفی گردید.

۱۰۶/ م – سلیمانی مطلق

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید آل اسحاق در قم برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نظر شما

نظر شما درباره قالب جدید

View Results

Loading ... Loading ...