نرم افزار جامع مدیریتی پایگاههای بسیج در پایگاه شهید بهشتی قم ابداع گردید

با تلاش مبتکر بسیجی؛

نرم افزار جامع مدیریتی پایگاههای بسیج در پایگاه شهید بهشتی قم ابداع گردید

با تلاش مبتکر بسیجی پایگاه شهید بهشتی قم، نرم افزار جامع مدیریتی پایگاههای بسیج ابداع گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، این مبتکر بسیجی، ابداع نرم افزار مدیریتی را حاصل علاقه به تفکر بسیجی و حضور در بسیج و نیز یکسال تلاش و پشتکار ذکر نمود.

سید حسن علویجه گفت: این نرم افزار دارای نرم افزار های فرعی و داخلی ازجمله نیروی انسانی، آماد، عملیات و شجره طیبه صالحین می باشد.

وی در مورد توانایی های نرم افزار مدیریتی گفت: این نرم افزار قادر به گزارش گیری از تمامی اطلاعات بسیجیان بوده و آنان را با توجه به نوع عضویت و ارتباط و نیز رده سنّی بنا بر اطلاعات و گزارش درخواستی تفکیک می نماید.

وی در ادامه اظهار داشت: این نرم افزار همچنین توانایی ثبت عملکرد و یا امتیاز دهی به بسیجیان را داشته و  می تواند با جمع امتیازات، بسیجی نمونه پایگاه را انتخاب نماید.

سید حسن علویجه در پایان گفت: کاربران این نرم افزار قابلیت ویرایش اطلاعات و استفاده همزمان بصورت شبکه را نیز خواهند داشت.

لازم به ذکر است در حال حاضر نرم افزار مدیریتی پایگاههای بسیج توسط شعبات پایگاه شهید بهشتی در حال بهره برداری و ارائه خدمات به بسیجیان است.

ی – بیدگلی

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نرم افزار جامع مدیریتی پایگاههای بسیج در پایگاه شهید بهشتی قم ابداع گردید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نظر شما

نظر شما درباره قالب جدید

View Results

Loading ... Loading ...